Testiamonials

Standard Post with Image

Robert a jeho bolesti zad

Před cca 8 lety jsem byl hospitalizován v totální paralýze s akutním výhřezem meziobratlové ploténky, týden na kapačkách v nemocnici. Vyšetření ukázala nepěkné degenerativní změny na páteři.

Od té doby je pro mě pravidelné cvičení otázkou bytí a nebytí. S Markem mě cvičení baví, sám se donutím jen obtížně. Velmi oceňuji, že i po letech, kdy se z nás stali kamarádi, hodinu cvičení bere naprosto profesionálně a ani minutu neodflákne, nep...

Zobrazit celý
Standard Post with Image

Renata a Filip

S Markem chodím cvičit asi čtyři roky. Důvodem oslovit ho byla hlavně snaha zlepšit si kondičku a odstranit bolesti zad, které mě několik let trápily. To se podařilo a ze cvičení s Markem se stala radost, na kterou se vždy moc těším. Postupně se k mým lekcím přidal i kamarád, se kterým se navzájem podporujeme a trochu i hecujeme k lepším výkonům.

Renata a Filip

Zobrazit celý
Standard Post with Image

Školení ve firmě

Už dlouho jsme přemýšleli ve firmě jak pomoci zaměstnancům k lepšímu zdraví při jejich sedavém zaměstnání. Našli jsme příležitost před vánočním večírkem pozvat Marka k nám do firmy a během hodiny naučit naše kolegy jak správně sedět a jak si lehce zacvičit, aby je nebolely záda, za krkem a ruce při psaní na klávesnici. Byl jsem překvapen jak se kolegové zapojili do diskuze a s velkým zájmem se Marka ptali i na své jiné bolesti, které mohou být s...

Zobrazit celý
Standard Post with Image

Vladan a jeho příběh

Znáte to: Už musím se sebou něco dělat! Bolí mě záda, protože pořád sedím, bolí mě za krkem, protože pořád jezdím v autě a když si chci zahrát tenis, tak i přes velkou snahu ten míček nedoběhnu. Prostě jsem se sebou nespokojený, skoro se až nemám rád.

V podobné situaci jsem byl před třemi lety. Navíc jsem hrál tenis 2x týdně, ale už jsem se nijak nezlepšoval, protože než jsem se rozeběhl za míčkem a než jsem zabrzdil, tak míček byl pryč...

Zobrazit celý
Standard Post with Image

Lukášovy bolesti zad a špatné držení těla

Pod Markovým vedením jsem začal cvičit asi před dvěma lety, především kvůli problémům se zády (časté bolesti, držení těla). Už po prvních několika měsících bolesti zad zcela ustaly. Navíc jsem díky pravidelnému cvičení získal motivaci dělat něco víc i pro posílení a formování postavy, a to bez obvyklých chyb, kterých se ti, kdo posilují bez odborného dohledu, zpravidla nevyvarují.

Lukáš N.

Zobrazit celý

V průběhu let jsem měl tu čest spolupracovat a pomoci mnoha lidem s fyzickými problémy, jak jednotlivým klientům, tak i lidem ve firmách pomocí našich balíčků.

Podívejte se, kde jsme už školili a pomohli!