Média

Za svojí kariéru jsem spolupracoval se spoustou lidí a několika médii, díky kterým mohu edukovat lidi jak správně a zdravě cvičit, psal jsem dva články do magazínu Forbes a několika dalších článku do ostatních magazínů nebo rádií. O ostatních projektech zaměřených zejména na zdravé cvičení se dočtete níže na této straně.

Forbes

Napsal jsem i několik článků do časopisu Forbes zaměřené na trénink a motivaci sportovce.

Přečtěte si můj nejnovější článek:

fitness

Český rozhlas

Oslovil mne i Český rozhlas, pro který jsem připravoval každý den ranní tělocviky a poradnu zdravého životního stylu. Natočili jsme společně spoustu videí na tyto témata a snad Vám pomohou začít lépe a hlavně efektivněji cvičit a starat se o své tělo.

Ukázka z rozhlasové rozcvičky s Markem:

Vectispro

Společně s kolegou jsme chtěli lidem ukázat jak správně a efektivně cvičit. Jde o základní principy, které většina lidí dělá špatně, nebo vůbec neví jak na to. Jedná se například o dýchání do břicha nebo efektivnější protahování, díky kterému se lidé naučí lépe vnímat svoje tělo a správně ho procvičovat.

Stahování kladky s Vectispro:

Seduo

V tomto online kurzu Vás naučíme praktické cviky, které můžete cvičit doma i v kanceláři. Ukážeme Vám, jak správně sedět, cvičit a stát bez bolesti. Používáme při tom osvědčenou metodu, která Vás naučí zapojit hluboké svalstvo a pomůže zlepšit stabilitu těla.